.

.

Одлична цена
Убава Божиќ Перница Покрие Дедо Мраз 17In Дрво Подарок Часовник Тројански Чај Фрли Pillowcase Оџак Месечината ги Красат Дневна Соба

Убава Божиќ Перница Покрие Дедо Мраз 17In Дрво Подарок Часовник Тројански Чај Фрли Pillowcase Оџак Месечината ги Красат

DEN 119.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
45x45cm
Употреба:
Стол,Автомобил,Седиште,Украсни
Техника:
Рачно изработени
Обликот:
Плоштад
Стил:
Обична
Број На Модел На:
H9194
is_customized:
Yes
Материјал:
Лен / Памук
Шаблон Тип:
Портрет
Шема:
Печатени
Бренд Име:
Mycojines
Материјал:
Полиестер лен
Поддршка:
Се прилагодите,на големо,dropshipping
Големина:
17.7inch
ОТВОРЕТЕ:
Zip
Use1:
Декоративни,Столот,Подот,Постелнина,Партија,Бар
Use2:
Божиќ,Дома,Хотел,Столче,Фестивал
Тип:
Перница Маска,Перница Маска,Седиште Перница Маска
внатрешна:
Не пополнување
боја:
Шарени,Црна,Беж
Шема:
Дедо Мраз, Елка Присутни Куче, Волк Елени Дете
Производи во категоријата