.

.

Одлична цена
Мастило Lotus Креативни Кинески стил на модерен нов Кинески махагони троседот памук pillowcase троседот перница маска

Мастило Lotus Креативни Кинески стил на модерен нов Кинески махагони троседот памук pillowcase троседот перница маска

DEN 285.12

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
450mm*450mm, 550mm*550mm
Техника:
Ткаени
Бренд Име:
SexeMara
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Обликот:
Плоштад
Стил:
Обична
Шаблон Тип:
Флорални
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
888
Материјал:
Лен / Памук
Шема:
Печатени
Производи во категоријата