.

.

Одлична цена
Перница Покрие Бренд Стилски Plaid и Шарени Deers Памук Almofadas 45x45Cm Плоштадот Дома Лен Памук Печатени Фрли Перница Случај

Перница Покрие Бренд Стилски Plaid и Шарени Deers Памук Almofadas 45x45Cm Плоштадот Дома Лен Памук Печатени Фрли Перница

DEN 119.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
450mm*450mm
Бренд Име:
Шарени Булдог
Број На Модел На:
Y4114
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Стил:
Обична
Материјал:
Лен / Памук
Обликот:
Плоштад
Шаблон Тип:
Шарени
is_customized:
Yes
Шема:
Печатени
Техника:
Рачно изработени
Материјал:
Полиестер лен
Поддршка:
Се прилагодите,на големо,dropshipping
Големина:
17.7inch
ОТВОРЕТЕ:
Zip
Use1:
Декоративни,Столот,Подот,Постелнина,Партија,Бар
Use2:
Божиќ,Дома,Хотел,Столче,Фестивал
Тип:
Перница Маска,Перница Маска,Седиште Перница Маска
внатрешна:
Не пополнување
боја:
Шарени,Црна,Беж
Шема:
Plaid,Елени,Писмо,Цврсти Елени,Шарени,Геометриски,
Производи во категоријата