.

.

Одлична цена
2018 Перница Покрие Куче Dachshund Шарени Bigital Писмо Декорација Печатење Лен Половината Перница Случај Среќен Нова Година Подароци

2018 Перница Покрие Куче Dachshund Шарени Bigital Писмо Декорација Печатење Лен Половината Перница Случај Среќен Нова

DEN 119.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
30x50cm
Употреба:
Стол,Автомобил,Украсни
Обликот:
Плоштад
Стил:
Обична
Техника:
Ткаени
Број На Модел На:
SMT0917ZT
is_customized:
Yes
Материјал:
Лен / Памук
Шема:
Печатени
Бренд Име:
DXLYMYU
Шаблон Тип:
Куче
Употреба:
Дома,Троседот, Хотел, Столче, Кат
перница од тип:
Перница покрие/перница случај
Големина:
45x45cm / 30x50cm
Пополнување:
не вклучувајќи јадрото
Применливи Троседот:
Пресек Троседот
Применливи Луѓе:
Универзална
Печати Област:
Предната страна печатени, празно задната страна
Чистење метод:
Пренослив и Перат
Одржување:
Висат да се исуши, да се избегне триење и присилува
Производи во категоријата