.

.

Одлична цена
Црвени Усни Печатени Перница Покрие Прекрасна Опфаќа За Перница Декорација За Троседот Столче Памук, Лен Pillowcase

Црвени Усни Печатени Перница Покрие Прекрасна Опфаќа За Перница Декорација За Троседот Столче Памук, Лен Pillowcase

DEN 158.16

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
18x18 Inch, 12x20 Inch, 20x20 Inch
боја:
Еден Двострано Печатење, Две Двострано Печатење
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Материјал:
Полиестер / Памук
Број На Модел На:
YMP198602098
Техника:
Ткаени
Обликот:
Плоштад
is_customized:
Yes
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Љубовта На Срцето
Стил:
Моден
Перница Покрие Име:
Дома Троседот Столче
Перница случај Големина:
18 Инчен x 18 Инчи, 20 Инчи x 20 Инчи,
Декоративни Перници Употреба:
Свадба;Денот на Вљубените
Мека Фрли Перница Опфаќа И Ткаенини:
50 % Памук 50% Лен
прилагодено печатење перница:
ве молиме контактирајте со нас прв
испорака:
слободни
Моделот Перница Случај:
Љубовта На Срцето
Фрли Перница Боја:
памук, лен ткаенини
боја:
Печатени Во Боја
Стил:
љубов подарок
Производи во категоријата