.

.

Одлична цена
Обичај Раѓање Податоци За Печатење Тато Љубов И Мајка Ми Фрли Перница Случај Декоративни Перница Покрие Pillowcase Симпатична Роденден Подарок Од Lvsure

Обичај Раѓање Податоци За Печатење Тато Љубов И Мајка Ми Фрли Перница Случај Декоративни Перница Покрие Pillowcase

DEN 143.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
Cotton Polyester, Cotton Linen
боја:
45x45cm, 30x50cm, 50x50cm, 50x76cm, 60x60cm, 90x90cm, 45x45cmTwoSidedPrint, 30x50cmTwoSidedPrint, 50x50cmTwoSidedPrint, 50x76cmTwoSidedPrint, 60x60cmTwoSidedPrint, 90x90cmTwoSidedPrint
Шаблон Тип:
Портрет
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Материјал:
Полиестер / Памук
Техника:
Ткаени
Број На Модел На:
DZBP158
Обликот:
Плоштад
is_customized:
Yes
Шема:
Печатени
Стил:
Печатени
Перница Покријте Бенд:
LVSURE
Перница случај Големина:
18 инчен x 18 инчи, 20 инчи x 20 инчи, 12inch x 20 инчи
Декоративни Перници:
За Дома, Кревет, Седиште, Троседот
перница маска:
Памук Полиестер /Памук, Лен
DIY Перница Маска:
Персонализирани
прилагодено печатење перница:
Печатени, од една страна/Двете Страни
Мека Фрли Перница Опфаќа И Ткаенини:
Бела
Перница Ков Вид:
Бебе Pillowcase
Моделот Перница Случај:
Тато Љубов И Мајка Ми
Производи во категоријата