.

.

Одлична цена
Плоштад шарени Дома Текстил Перница Покрива Декоративни мека седиште за во автомобил лен сребро папрат, црна свежи одговараат на перница almohada N(423)

Плоштад шарени Дома Текстил Перница Покрива Декоративни мека седиште за во автомобил лен сребро папрат, црна свежи

DEN 119.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
L315 45-45cm
Обликот:
Плоштад
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Материјал:
Полиестер / Памук
Бренд Име:
Pumelo Дрво
is_customized:
Yes
Стил:
Жакард
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Печати
Број На Модел На:
N(423)
Техника:
Nonwoven
Употреба:
Седиште,Декоративни,Чаир,Автомобил,almofadas decorativas
Големина:
45cmx45cm
Име:
capa де almofada
Шаблон Тип:
Игра на Престоли Троседот Декоративни перница покрива
Производи во категоријата