.

.

Одлична цена
10 компјутери природни кралската Меи црвено ној пердуви 30 до 35cm / 12 до 14 инчи кралска сина пердув ној plumage свадба plume

10 компјутери природни кралската Меи црвено ној пердуви 30 до 35cm / 12 до 14 инчи кралска сина пердув ној plumage

DEN 167.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
lanshui
Материјал:
ној пердув
Шема:
Обоена
Број На Модел На:
15-20cm /6-8 инчи
Големина:
30 за да 35cm / 12 до 14 инчи
Количина:
10 Компјутери
Материјал:
ној пердув
Производи во категоријата