.

.

Одлична цена
20pcs/многу 12-18 cm Свадба Пердув Frizzle Goose Пердув од Страна на Рака, Со Висок Квалитет #14 Боја

20pcs/многу 12-18 cm Свадба Пердув Frizzle Goose Пердув од Страна на Рака, Со Висок Квалитет 14 Боја

DEN 50.40

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
сива, frui зелена, жолта, розова, зелена Трева
Материјал:
Goose Пердув
Број На Модел На:
Нови
Шема:
Избелени
Бренд Име:
zhemaodiainuo
is_customized:
Yes
Производи во категоријата