.

.

Одлична цена
Американската Лофт Водовод Pendant Светлина Тела Индустриски Гроздобер Осветлување За Живеење Трпезарија Бар Ретро Виси Светилка

Американската Лофт Водовод Pendant Светлина Тела Индустриски Гроздобер Осветлување За Живеење Трпезарија Бар Ретро

DEN 959.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Pendant Светла
Бренд Име:
IWHD
Техника:
Кован
Тело Материјал:
Железо
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Гаранција:
3 година
Број на извори на светлина:
1
Примена:
Трпезарија
сертификација:
CCC,CE,PSE,RoHS,УЛ
Заврши:
никел
Осветлување Област:
15-30square метри
Е dimmable:
No
Стил:
Гроздобер
База Тип:
E27
Напон:
90-260V
Материјал:
Метал
Место:
Салон,Студија,други спални соби,Хотел Соба
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Абажур Боја:
Црна,Зелена
Број На Модел На:
Лофт Droplight
Производи во категоријата