.

.

Одлична цена
Нордиските лофт Pendant Светла ретро индустриски правец на ресторан, кафе бар црна rusty креативни еден главата железо тенџере Pendant светилки

Нордиските лофт Pendant Светла ретро индустриски правец на ресторан, кафе бар црна rusty креативни еден главата железо

DEN 2352.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Pendant Светла
Бренд Име:
WINZSC
Заврши:
Железо
Напон:
90-260V
Место:
Хотел, Сала,Студија,Хотел, Сала,Салон,Господар Спална соба,други спални соби
Примена:
Foyer
Извор На Енергија:
AC
Техника:
Перфориран
Тело Материјал:
Железо
Број На Модел На:
Z1707021604
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Абажур Боја:
Црна
Гаранција:
A1
База Тип:
E27
Осветлување Област:
15-30square метри
Материјал:
Легура
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
сертификација:
CCC
Број на извори на светлина:
1
Е Светилки Вклучени:
No
Тип На Прекинувач:
00
Тип На Објект:
Pendant Светла
Производи во категоријата