.

.

Одлична цена
Dia15cm Топла Продажба 2015 Модерна Данска Lightyears Caravaggio Pendant Светлина Железо Прстен Ресторан/Бар Pendant Светилка PLL-12

Dia15cm Топла Продажба 2015 Модерна Данска Lightyears Caravaggio Pendant Светлина Железо Прстен Ресторан/Бар Pendant

DEN 1098.48

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Pendant Светла
сертификација:
CQC,CE,ГШ,RoHS,EMC,VDE,ССА,CCC
Техника:
Насликани
Абажур Боја:
Сребрена,Бела,Златна,Црна,Виолетова,Црвена
Гаранција:
3 Години
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо,Нерѓосувачки Челик,Бакар,Алуминиум,Хром,ABS,PVC
Инсталација Тип:
кабелот pendant
База Тип:
E27
Место:
Салон
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Бренд Име:
GZMJ
Е Светилки Вклучени:
No
Број На Модел На:
PLL-12
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Осветлување Област:
5-10square метри
Заврши:
Бранеа Никел
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Материјал:
Метал
Број на извори на светлина:
1
Карактеристики:
Модерна
Производи во категоријата