.

.

Одлична цена
Црна/Бела/Транспарентен Бесплатен Превозот Модерна Beehive Гнездо Pendant Светлина Pendant Светилка PLL-14

Црна/Бела/Транспарентен Бесплатен Превозот Модерна Beehive Гнездо Pendant Светлина Pendant Светилка PLL-14

DEN 2709.12

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Pendant Светла
сертификација:
CQC,CE,EMC,CCC
Гаранција:
3 Години
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Стакло,Железо,Нерѓосувачки Челик,Бакар,Алуминиум,ABS
Материјал:
acryl
Инсталација Тип:
кабелот pendant
База Тип:
E27
Место:
Салон
Осветлување Област:
10-15square метри
Извор На Светлина:
LED Светилки
Техника:
Кован
Абажур Боја:
Бела,Црна
Примена:
Трпезарија
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Бренд Име:
GZMJ
Е Светилки Вклучени:
No
Број На Модел На:
PLL-14
Напон:
90-260V
Заврши:
Бранеа Никел
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Број на извори на светлина:
1
Карактеристики:
МОДЕРНАТА ЕДНОСТАВНОСТ
Производи во категоријата