.

.

Одлична цена
K9 Кристал Сијалица Вклучени Led Pendant, Минималистички Модерна Метал Позлата Бесплатен Превозот

K9 Кристал Сијалица Вклучени Led Pendant, Минималистички Модерна Метал Позлата Бесплатен Превозот

DEN 4533.12

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Pendant Светла
Е Светилки Вклучени:
Yes
Осветлување Област:
10-15square метри
Материјал:
Кристално
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Број на извори на светлина:
1
Абажур Боја:
Сребрена,Бела
Место:
други спални соби,Хотел, Сала,Студија,Салон,Hotel Соба,Господар Спална соба
Гаранција:
3 Години
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Стил:
Модерна
сертификација:
CCC
Техника:
обложено
Заврши:
Полиран Хром
Извор На Светлина:
LED Светилки
Напон:
90-260V
Е dimmable:
No
Извор На Енергија:
AC
Број На Модел На:
LED Интегрирани 24w
База Тип:
smd led
Тело Материјал:
Кристално
Примена:
Трпезарија, Дневна Соба
Производи во категоријата