.

.

Одлична цена
Американскиот стил на лофт Гроздобер K9 кристал pendant светлина покрие луксузни светилка за Ресторан pendant светла,E27 Сијалица

Американскиот стил на лофт Гроздобер K9 кристал pendant светлина покрие луксузни светилка за Ресторан pendant светла,E27

DEN 2852.40

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Pendant Светла
Заврши:
Железо
Тело Материјал:
Кристал,Железо
сертификација:
CE
Техника:
Насликани
Извор На Енергија:
AC
База Тип:
E27
Место:
Студија,Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба,други спални соби
Инсталација Тип:
синџир pendant
Осветлување Област:
10-15square метри
Бренд Име:
MUCHTING
Гаранција:
2 година
Е Светилки Вклучени:
No
Број На Модел На:
C-2017440
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Стил:
Гроздобер
Абажур Боја:
Црна
Материјал:
Кристално
Е dimmable:
No
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Број на извори на светлина:
1
боја:
Слика Во Боја
Производи во категоријата