.

.

Одлична цена
Креативна личност стакло Pendant Светла еден на чело железо кафез црн Американски ретро ресторан, кафе бар Pendant Светилки CL01

Креативна личност стакло Pendant Светла еден на чело железо кафез црн Американски ретро ресторан, кафе бар Pendant

DEN 3792.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Pendant Светла
Бренд Име:
WINZSC
Напон:
90-260V
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Стакло,Железо
Техника:
Перфориран
Абажур Боја:
Црна
Гаранција:
A1
База Тип:
E27
Место:
Студија,Господар Спална соба,други спални соби
Осветлување Област:
5-10square метри
Материјал:
Легура
Инсталација Тип:
синџир pendant
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Број На Модел На:
566414
сертификација:
CCC
Број на извори на светлина:
1
Е Светилки Вклучени:
No
Тип На Прекинувач:
00
Заврши:
00
Производи во категоријата