.

.

Одлична цена
Моден земја Бохемија децата лустерот дневна соба и кујна златна Лустерот m

Моден земја Бохемија децата лустерот дневна соба и кујна златна Лустерот m

DEN 1872.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Pendant Светла
Гаранција:
A
Бренд Име:
WINZSC
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Број На Модел На:
A
Извор На Енергија:
AC
Техника:
Перфориран
Инсталација Тип:
кабелот pendant
База Тип:
E27
Осветлување Област:
15-30square метри
Тело Материјал:
Нерѓосувачки Челик,Бамбус
Место:
Салон
Абажур Боја:
Бела
Е Светилки Вклучени:
Yes
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Материјал:
Дрво
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
сертификација:
CCC
Број на извори на светлина:
1
Тип На Објект:
Pendant Светла
Техника:
Дрво
Производи во категоријата