.

.

Одлична цена
Модерната Кристал Лустерот Виси Жица Кристал LED Светилки Бран Кристал на Светлина Бар Ресторан Дневна Соба Светлата Aisle Светилка

Модерната Кристал Лустерот Виси Жица Кристал LED Светилки Бран Кристал на Светлина Бар Ресторан Дневна Соба Светлата

DEN 5666.88

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Боја На Каросеријата:
L50xH60cm 3 blubs, L60xH80cm 3blubs, L80xH80cm 5blubs, L80xH100cm 5blubs, L100xH100cm 6blubs
Тип На Објект:
Pendant Светла
Бренд Име:
getop
Техника:
обложено
Тело Материјал:
Кристално
Тип На Прекинувач:
Knob префрлување,Допрете го On/Off Прекинувач
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
3Years
Број на извори на светлина:
6
Примена:
Foyer
сертификација:
CCC,CE
Заврши:
Полиран Хром
Осветлување Област:
15-30square метри
Е dimmable:
No
Стил:
Модерна
База Тип:
GU10
Напон:
220V
Материјал:
Кристално
Место:
Салон
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Абажур Боја:
Сребро.
Број На Модел На:
100558
Производи во категоријата