.

.

Одлична цена
Железо јаже стакло Pendant Светла личност Кафе трпезарија светилка индустрија ретро декорација продавници pendant светилки LU80254

Железо јаже стакло Pendant Светла личност Кафе трпезарија светилка индустрија ретро декорација продавници pendant

DEN 7199.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Pendant Светла
Бренд Име:
WINZSC
Заврши:
Железо
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Стакло,Железо
Техника:
Перфориран
Инсталација Тип:
кабелот pendant
База Тип:
E27
Осветлување Област:
15-30square метри
Материјал:
Легура
Број На Модел На:
1
Место:
Салон
Стил:
Арт Деко
Гаранција:
1
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
сертификација:
CCC
Е Светилки Вклучени:
No
Број на извори на светлина:
1
Тип На Прекинувач:
00
Производи во категоријата