.

.

Одлична цена
Вила ретро градина Железо Повеќе Лустерот Европски стил двојно декер Медитерански стил

Вила ретро градина Железо Повеќе Лустерот Европски стил двојно декер Медитерански стил

DEN 4800.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Pendant Светла
Бренд Име:
WINZSC
Број на извори на светлина:
6
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Извор На Енергија:
AC
Техника:
Перфориран
Тело Материјал:
Железо
База Тип:
E27
Осветлување Област:
15-30square метри
Материјал:
Легура
Број На Модел На:
1
Место:
Салон
Инсталација Тип:
синџир pendant
Абажур Боја:
Бела
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Гаранција:
1
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
сертификација:
CCC
Е Светилки Вклучени:
No
Тип На Објект:
Pendant Светла
Производи во категоријата