.

.

Одлична цена
Скалите светла светилка долго pendant светлина меур кристал колона дневна соба ДОВЕДЕ вила спирала се претвори риболов обичај пакет ZH SJ118

Скалите светла светилка долго pendant светлина меур кристал колона дневна соба ДОВЕДЕ вила спирала се претвори риболов

DEN 1199.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Боја На Каросеријата:
1 глави, 3 глави, 6 глава 9 глава 12 глава 15 глава 18 глава 21 глава, 25 глави
Тип На Објект:
Pendant Светла
Извор На Енергија:
AC
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Место:
Студија,Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба,Господар Спална соба,други спални соби
Број На Модел На:
2
Тело Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Е Светилки Вклучени:
Yes
Абажур Боја:
Бела
Бренд Име:
WINZSC
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Број на извори на светлина:
> 20
Техника:
Перфориран
Материјал:
Кристално
Осветлување Област:
15-30square метри
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Гаранција:
1
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
сертификација:
CCC
База Тип:
LED
Заврши:
Кристално
Тип На Прекинувач:
1
Производи во категоријата