.

.

Одлична цена
Лофт Стил Креативни Смола Droplight LED Гроздобер Pendant Светлина Тела За трпезарија Виси Светилка Затворен Осветлување Lampara

Лофт Стил Креативни Смола Droplight LED Гроздобер Pendant Светлина Тела За трпезарија Виси Светилка Затворен Осветлување

DEN 3109.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Pendant Светла
Бренд Име:
IWHD
Техника:
Врежани
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
3 година
Број на извори на светлина:
1
Примена:
Трпезарија
сертификација:
CCC,CE,PSE,RoHS,УЛ
Заврши:
никел
Осветлување Област:
15-30square метри
Е dimmable:
No
Стил:
Гроздобер
База Тип:
E27
Напон:
90-260V
Материјал:
Смола
Место:
Салон,Студија,други спални соби,Хотел Соба
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Абажур Боја:
жолта,кафеава
Број На Модел На:
Лофт Droplight
Тело Материјал:
Смола
Производи во категоријата