.

.

Одлична цена
Модерниот канцеларија осветлување LED виси светилка тенок кружен мензата модерен минималистички дневна соба pendant светлина Канцеларија ZH BG17

Модерниот канцеларија осветлување LED виси светилка тенок кружен мензата модерен минималистички дневна соба pendant

DEN 6192.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Wattage:
Diameter 40cm, Diameter 47cm, Diameter 57cm, Diameter 72cm, Diameter 82cm
Тип На Објект:
Pendant Светла
Бренд Име:
WINZSC
Напон:
90-260V
Место:
Хотел, Сала,Студија,Хотел, Сала,Салон,Господар Спална соба,други спални соби
Примена:
Foyer
Тело Материјал:
Алуминиум
Извор На Енергија:
AC
Техника:
Перфориран
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Абажур Боја:
Црна,Бела
Број На Модел На:
2
Осветлување Област:
15-30square метри
Е dimmable:
No
Е Светилки Вклучени:
Yes
Материјал:
Алуминиум
Стил:
Арт Деко
Гаранција:
1
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
сертификација:
CCC
Број на извори на светлина:
1
База Тип:
LED
Заврши:
Алуминиум
Тип На Прекинувач:
1
Производи во категоријата