.

.

Одлична цена
led Луксузни ПРЕДВОДЕНА од Килибар k9 Кристал Pendant Светла Светилки Тела со 3 RingsFree shipping110-240V

led Луксузни ПРЕДВОДЕНА од Килибар k9 Кристал Pendant Светла Светилки Тела со 3 RingsFree shipping110-240V

DEN 14399.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Pendant Светла
сертификација:
УЛ,CQC,CE,FCC,ГШ,RoHS,EMC,LVD,PSE,VDE,ССА,CCC
Тело Материјал:
Кристал,Од Не ' Рѓосувачки Челик
Извор На Енергија:
AC
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Тип На Прекинувач:
Далечинска Контрола
Место:
Студија,Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба,Господар Спална соба,други спални соби
Извор На Светлина:
LED Светилки
Заврши:
Полиран Хром
Е Светилки Вклучени:
Yes
Гаранција:
3 Години
Број на извори на светлина:
3
Стил:
Модерна
Абажур Боја:
Злато,Шампањ
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Техника:
обложено
Број На Модел На:
LED, Кристално
Материјал:
Кристално
Осветлување Област:
15-30square метри
Е dimmable:
No
База Тип:
smd led
Производи во категоријата