.

.

Одлична цена
Bespmosp 24PCS/Многу Денот на ТаткотоТатко Ми го Мојот ХеројПравоаголник Pendant Ѓердан Ѓердан Шарм Мода Накит Семејство Татко трговија на Големо

Bespmosp 24PCS/Многу Денот на ТаткотоТатко Ми го Мојот ХеројПравоаголник Pendant Ѓердан Ѓердан Шарм Мода Накит Семејство

DEN 506.40

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Pendant Големина:
Approx2-3CM
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Обликотшема:
Плоштад
Бренд Име:
Bespmosp
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
24-N1178-1
Производи во категоријата