.

.

Одлична цена
НОВА Жешка Сина скапоцен камен Камен Приврзоци Ѓердан Сребро Кристал Жените Ѓердани Гроздобер Џемпер Синџир

НОВА Жешка Сина скапоцен камен Камен Приврзоци Ѓердан Сребро Кристал Жените Ѓердани Гроздобер Џемпер Синџир

DEN 194.40

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Главниот Камен Боја:
Сина
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
5cm
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Жените
Бренд Име:
scoster
Материјал:
Акрилик
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Должина:
75cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
X-113
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Производи во категоријата