.

.

Одлична цена
10pcs 2018 Геометрија Ѓердан од Злато Сребро Collares Хоризонтална Двојно Триаголник Pendant Ѓердан Гроздобер Накит N00305

10pcs 2018 Геометрија Ѓердан од Злато Сребро Collares Хоризонтална Двојно Триаголник Pendant Ѓердан Гроздобер Накит

DEN 480.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Бренд Име:
DIANSHANGKAITUOZHE
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Pendant Големина:
1.3x0.8cm
Број На Модел На:
N00305
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
панк ѓердан
Компатибилност:
тетоважа ѓердан
Должина:
38cm+5cm
Производи во категоријата