.

.

Одлична цена
JHSL Нова Мода Накит Мажите изјава Ѓердан & Pendant Христијанството Исус Крстот 316 од не ' Рѓосувачки Челик Синџир Висок квалитет

JHSL Нова Мода Накит Мажите изјава Ѓердан & Pendant Христијанството Исус Крстот 316 од не ' Рѓосувачки Челик Синџир

DEN 148.56

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Должина:
55cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Панк
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
GX810-G
Бренд Име:
jhsl
Pendant Големина:
Како се покаже слика
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Крстот
Компатибилност:
Други
Функција:
Други
Производи во категоријата