.

.

Одлична цена
Рачно изработени Boho Шик Гигант Schnauzer (исече ушите) Ѓердан Женски/Машки Подарок Накит Ѓердан-12pcs/Многу(6 Бои Слободен Избор)

Рачно изработени Boho Шик Гигант Schnauzer (исече ушите) Ѓердан Женски/Машки Подарок Накит Ѓердан-12pcs/Многу(6 Бои

DEN 786.48

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен, Розово Злато во Боја, Црна Позлатен Пиштол, Антички Бронза Позлатен, Антички Сребрен Позлатен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
DANGGAO
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Должина:
45cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Пол:
Жените
Стил:
Чешка
Pendant Големина:
21x 27x 1.3 mm
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Линк Синџир
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
n
Функција:
Среќен
Производи во категоријата