.

.

Одлична цена
Кул мотоцикл форма pendant панк рок момче pendant задржете пепел спомен cremation накит за домашно милениче/човечки пепел

Кул мотоцикл форма pendant панк рок момче pendant задржете пепел спомен cremation накит за домашно милениче/човечки

DEN 148.80

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Метална боја:
pendant само, pendant со синџир, ѓердан кутија инка, 5pcs pendant само, 10pcs pendant само, 20pcs pendant само
Главниот Камен Боја:
Сребро.
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
20-40mm
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
impressjewelry
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Синџир Тип:
Змија Синџир
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
cmj8225
Функција:
пепел носителот
Синџир Тип:
змија синџир или сакате
Функција:
пепел носителот
одделение:
AAAAA
Тежина:
10-25g
Pendant Големина:
about20-40mm
прилагодено лого:
ласерски или врежани како вашето барање
Синџир должина:
20 инчен или сакате контактирајте со нас
Производи во категоријата