.

.

Одлична цена
DIANSHANGKAITUOZHE Мода Геометриски се Преклопуваат Триаголник Ѓердан Жени Мажи Едноставен Накит од не ' Рѓосувачки Челик Злато Сребрен Ѓердан

DIANSHANGKAITUOZHE Мода Геометриски се Преклопуваат Триаголник Ѓердан Жени Мажи Едноставен Накит од не ' Рѓосувачки

DEN 60.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Бренд Име:
DIANSHANGKAITUOZHE
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Pendant Големина:
1.3x0.8cm
Број На Модел На:
N00305
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
панк ѓердан
Компатибилност:
тетоважа ѓердан
Должина:
38cm+5cm
боја:
злато, сребро, злато се зголеми позлатен
pendant метал:
304 Од Не ' Рѓосувачки Челик
Шема:
Поклопуваат Со Отворен Триаголник, Геометриски
лице:
Жени, Девојки, Двојки, Најдобар Пријател
синџир:
Нерѓосувачки Челик
Пакување:
OPP вреќа
Occassion:
Жени Секојдневно носат прибор
Потекло:
Yiwu Производителот Онлајн Продавница Кина
Стил:
моден накит
Производи во категоријата