.

.

Одлична цена
ZMZY Мајката на Син Куче Ознака Секогаш да се Сеќавам Што Се Braver Од Верувате 316L не ' Рѓосувачки Челик Приврзоци Обичај Воена Ѓердани

ZMZY Мајката на Син Куче Ознака Секогаш да се Сеќавам Што Се Braver Од Верувате 316L не ' Рѓосувачки Челик Приврзоци

DEN 157.44

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Геометриски
Стил:
Повик/Спортски
Pendant Големина:
околу 50*28mm
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
is_customized:
Yes
Бренд Име:
ZMZY
Број На Модел На:
AG1014
Материјал:
Метал
Пол:
Унисекс
Компатибилност:
Кул
Функција:
Кул
боја:
како Слика
Синџир должина:
околу 55CM
Повод:
Ангажирање /Годишнината /Партија /Подарок
MOQ:
1PCS+СИНЏИР+КОПЧЕ ПРСТЕН
Состојба:
100% нови
Дебелина на pendant:
1.8 MM
Пад на превозот:
Yes
Пакување:
OPP вреќа
Известување:
Pendant со Синџир и клучните прстен DIY
Производи во категоријата