.

.

Одлична цена
10pcs/многу Модни Chokers Гроздобер Едноставна Триаголник Pendant Ѓердани за Жените Геометриски Долг Синџир на Етничките Уникатен Додатоци

10pcs/многу Модни Chokers Гроздобер Едноставна Триаголник Pendant Ѓердани за Жените Геометриски Долг Синџир на Етничките

DEN 408.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Pendant Големина:
1-2cm
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
GATTVICT
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
N068
Функција:
накит
Компатибилност:
Никој
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
10pcs/многу Модни Chokers Гроздобер Едноставна Триаголник Pendant Ѓердани fo
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Должина:
45CM
Пакување:
OPP вреќа
ѓердан боја:
сребрена/gold/розово злато
MOQ:
10pcs
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Сертификати:
ROHS, SGS
OEM/ODM :
Availalbe
Производи во категоријата