.

.

Одлична цена
Celti Јазол Солидна 925 Sterling Silver Pendant за Жените Ѓердан colliers bijoux colar feminino

Celti Јазол Солидна 925 Sterling Silver Pendant за Жените Ѓердан colliers bijoux colar feminino

DEN 311.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Должина:
18inch, NO necklace
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
925 фунта сребрен ѓердан
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Бренд Име:
Eudora
Pendant Големина:
25.5x21.3мм
is_customized:
Yes
Синџир Тип:
Линк Синџир
Функција:
Декорација
Материјал:
Сребро.
is_customized:
Yes
Должина:
about 45cm
боја:
Сребро.
Содржи:
Pendant + Ѓердан Синџир
Облечен Повод:
Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи/Партија/Подарок
Тежина:
about 3-5g
Материјал:
100% 925 Фунта Сребро, ако не, целосна наплата!
Производи во категоријата