.

.

Одлична цена
Тренди Едно Парче Аниме Акција Фигура Cosplay Скелет Сидро D Luffy Симпатична Цртан Филм Кукла Едно Парче Ѓердан Деца Играчки

Тренди Едно Парче Аниме Акција Фигура Cosplay Скелет Сидро D Luffy Симпатична Цртан Филм Кукла Едно Парче Ѓердан Деца

DEN 42.96

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
3.2*2.8 cm
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
guangrong накит
Број На Модел На:
11
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Пол:
Унисекс
Функција:
Никој
is_customized:
Yes
Тежина:
12 g
Стил:
едно парче
Парична Казна&Fashion:
Моден
Пол:
мажи жени
Производи во категоријата