.

.

Одлична цена
MQCHUN Iced Од Плевел Хип Ѓердан&Pendant Златна Боја Maple Leaf Pendant Долги низи Хип Хоп Bling Ѓердан за Мажи Mujer

MQCHUN Iced Од Плевел Хип Ѓердан&Pendant Златна Боја Maple Leaf Pendant Долги низи Хип Хоп Bling Ѓердан за Мажи Mujer

DEN 45.12

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
50cm+продолжетоци
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
MQ
Бренд Име:
MQCHUN
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Пол:
Мажи
Синџир Тип:
Линк Синџир
Функција:
моден накит
Компатибилност:
Никој
Производи во категоријата