.

.

Одлична цена
2018 Нови CZ Ѓердани 10Pcs Wholesales 20.5 mm Масло Кафез Циркон Накит Pryme Ангел Bola Звук Приврзоци за Мајка Подароци L098

2018 Нови CZ Ѓердани 10Pcs Wholesales 20.5 mm Масло Кафез Циркон Накит Pryme Ангел Bola Звук Приврзоци за Мајка Подароци

DEN 2688.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Метална боја:
микс
Бренд Име:
ангел bola
Метали Тип:
Бакар
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Чешка
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Кубен Циркони
Број На Модел На:
L098
Обликотшема:
Ѕвезда
Pendant Големина:
20.5 mm
Функција:
Расположение Tracker
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
боја:
КС злато, роуз dold, имитација platinunm
Големина:
20.5 mm
Производи во категоријата