.

.

Одлична цена
QIMING Ново Сребро CZ Круна Ѓердан За Жените Невеста, Свадба Подарок Круна Принцеза Ѓердан Бебе Девојка Кристал Принцезата Накит

QIMING Ново Сребро CZ Круна Ѓердан За Жените Невеста, Свадба Подарок Круна Принцеза Ѓердан Бебе Девојка Кристал Принцезата

DEN 42.96

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен
Бренд Име:
QIMING
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Мажи
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Змија Синџир
Материјал:
Стакло
Број На Модел На:
CN007
Обликотшема:
Геометриски
Pendant Големина:
Како што е прикажано
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
pendant ѓердан
експрес:
сребрен ѓердан
Количина:
1pcs/многу
боја:
ЗЛАТО,СРЕБРО.
Пакет:
OPP вреќа
is_customized:
Yes
Изјава:
пријателство ѓердан
Должина:
45cm
Производи во категоријата