.

.

Одлична цена
2017 Мода Druzy Груба Кристал Розевиот Кварц Colares Природен Камен Drusy Pendant Ѓердан Од Злато Боја Синџир Лето Накит

2017 Мода Druzy Груба Кристал Розевиот Кварц Colares Природен Камен Drusy Pendant Ѓердан Од Злато Боја Синџир Лето

DEN 76.08

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Камен
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Бренд Име:
druzy
Број На Модел На:
JWWYPWW0032
Pendant Големина:
3.8*2.8 cm
синџир боја:
злато боја
Druzy камен боја:
Сина,црвена,црна ,зелена ,виолетова
Објектот:
природен камен pendant ѓердан
Должина:
45cm
Производи во категоријата