.

.

Одлична цена
QIMING Сребрен Накит Љубов Срцето Свадба Ѓердан За Жените Мода трговија на Големо Додатоци за Денот на Вљубените Девојки Ѓердан

QIMING Сребрен Накит Љубов Срцето Свадба Ѓердан За Жените Мода трговија на Големо Додатоци за Денот на Вљубените Девојки

DEN 119.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Метална боја:
925 сребрен ѓердан
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
QIMING
Обликотшема:
Срцето
Синџир Тип:
Змија Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Жените
Број На Модел На:
PL009
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
како Слика
Материјал:
Метал
Метали Тип:
925 Sterling silver
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
925 сребрен прстен
Материјал:
925 сребрен накит
925-sterling-сребро.:
сребро 925 накит
Ѓердани & Приврзоци:
Моќ Ѓердан
изјава ѓердан:
најдобри пријатели ѓердан
Бохемија Ѓердан:
свадба прстени
сребрен ѓердан:
ѓердан жени
Производи во категоријата