.

.

Одлична цена
Античкиот Шарм Сребро Круг Засекогаш Во Моето Срце Pendant Ѓердан Живот Дрво Ѕвезда Сестра И Мајка Ми Јин Јанг Шарм Семејство Подароци Ѓердан

Античкиот Шарм Сребро Круг Засекогаш Во Моето Срце Pendant Ѓердан Живот Дрво Ѕвезда Сестра И Мајка Ми Јин Јанг Шарм

DEN 28.56

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
Околу 3.5 см
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Унисекс
Материјал:
Легура
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
50cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
N1586-98
Материјал:
Цинк Легура
Производи во категоријата