.

.

Одлична цена
DIY Шупливи Од Срце Милениче cremation jewlery Pendant со Birthstone Спомен Накит Пепел Keepsake Шарм Нерѓосувачки Челик

DIY Шупливи Од Срце Милениче cremation jewlery Pendant со Birthstone Спомен Накит Пепел Keepsake Шарм Нерѓосувачки

DEN 252.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Главниот Камен Боја:
A, B, E, C, D, F, G, H, I, J, K, L, M, N, O, P, Q
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Pendant Големина:
За 20MM
Број На Модел На:
CMJ8538
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
impressjewelry
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Функција:
Спиење Tracker
Пол:
Унисекс
Корисни:
cremation пепел накит
Шарм Тип:
cremation накит приврзоци
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Стил:
cremation urn ѓердан
прилагодено лого:
Ласерски И Engrave Како Вашето Барање
Тежина:
18-25g
боја:
Сребрена, Златна, се Зголеми Златна, Црна, Розова и сл.
Функција:
пепел носителот
Пакет:
1 BUC Во Мали Oppbag
Производи во категоријата