.

.

Одлична цена
2017 Нов Дизајн Долго Дрво Ѓердани Сина Калеидоскоп Mandala Ѓердан Mandala Накит од Стакло Cabochon Ѓердан NWL-0017

2017 Нов Дизајн Долго Дрво Ѓердани Сина Калеидоскоп Mandala Ѓердан Mandala Накит од Стакло Cabochon Ѓердан NWL-0017

DEN 45.36

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
HZSHINLING
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Чешка
Синџир Тип:
Пуканки Синџир
Материјал:
Дрво
Број На Модел На:
NWL-0017
Обликотшема:
Растенијата
Pendant Големина:
19mm
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
красат
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Материјал:
Легура
Еколошки Стандарди:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
боја:
како Слика
Пакет:
Газа торба
Име:
стакло cabochon pendant ѓердан
Објектот:
Долго Дрво Ѓердани Сина Калеидоскоп Mandala Ѓердан
Производи во категоријата