.

.

Одлична цена
DIANSHANGKAITUOZHE Мода Круг Шупливи Срце Облик Pendant Ѓердан Жените Валентин Подарок, Романтична Накит Злато Колиер Femme

DIANSHANGKAITUOZHE Мода Круг Шупливи Срце Облик Pendant Ѓердан Жените Валентин Подарок, Романтична Накит Злато Колиер

DEN 52.80

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Pendant Големина:
1x1cm
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
DIANSHANGKAITUOZHE
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
N00175
Материјал:
Метал
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
Монети Ѓердан
Компатибилност:
срцето ѓердан
Фабрика /Yes:
ве молиме да се на почетната страница од пребарувачот да ја видите трговија на големо цена
Повод:
Партија,Ангажман,Годишнина,Свадба
Стил:
Класични,Модерни,Романтични,Секојдневен,Спорт,Мода
Пол:
Жени,Момчиња,Девојки,Мажите,Унисекс,Љубовници
Функција:
Божиќ/Годишнина/Роденден/Свадбена/Подарок за Денот на Вљубените
Материјал:
Од нерѓосувачки Челик и се Вистински Злато Позлатен
Pendant:
1x1cm
Поддршка на големо,Dropshipping /OEM:
Yes (да). Поголема Цел, Повеќе Попуст, Контактирајте Со Нас
Класа:
Висок квалитет
Компатибилност:
Други
Производи во категоријата