.

.

Одлична цена
Angel Moroni Стакло Фото Cabochon Ѓердан keyring ознака cufflink earring

Angel Moroni Стакло Фото Cabochon Ѓердан keyring ознака cufflink earring

DEN 91.92

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Главниот Камен Боја:
1Pcs, 10Pcs
Бренд Име:
yaolu
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Круг
Pendant Големина:
25mm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Производи во категоријата