.

.

Одлична цена
XQ Бесплатен превозот На нова мода Зелен бор, бел бор, младата поставите прав линија скршени ѓердан

XQ Бесплатен превозот На нова мода Зелен бор, бел бор, младата поставите прав линија скршени ѓердан

DEN 81.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
XQ
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
bj1-5
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Камен
Пол:
Жените
Стил:
Повик/Спортски
Обликотшема:
Геометриски
Pendant Големина:
3
Компатибилност:
Други
Функција:
Други
Должина:
other
Производи во категоријата