.

.

Одлична цена
8026 Цвет Спомен Urn Пепел Накит Pendant Жените Елегантен Дизајн Нерѓосувачки Челик Cremation Ѓердан Женски Додатоци

8026 Цвет Спомен Urn Пепел Накит Pendant Жените Елегантен Дизајн Нерѓосувачки Челик Cremation Ѓердан Женски Додатоци

DEN 199.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Метална боја:
Злато pendant само, Златен ѓердан, Сребро pendant само, се Зголеми Златен ѓердан, Розово Злато pendant, Црна pendant само, Сребрен ѓердан, 5 компјутери Црна pendant, Црна ѓердан, 5 компјутери Сребро pendant, 5 компјутери Злато pendant, 5 компјутери се Зголеми pendant
Обликотшема:
Цвет
Број На Модел На:
IJD8026
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Pendant Големина:
1 кубни инчи
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Синџир Тип:
Змија Синџир
Стил:
Тренди
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
пепел носителот
Шарм Тип:
Цвет
Накит Тип:
cremation накит
Тип На Објект:
ѓердан
квалитет:
AAAAA+
Предност:
Не Исчезнат И Не Алергија
Тежина:
About 13g
Производи во категоријата