.

.

Одлична цена
Принцезата Заспаната Убавица Уметност топла облека Стакло Фото Cabochon ѓердан keyring ознака cufflink earring

Принцезата Заспаната Убавица Уметност топла облека Стакло Фото Cabochon ѓердан keyring ознака cufflink earring

DEN 91.92

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Главниот Камен Боја:
1Pcs, 10Pcs
Бренд Име:
yaolu
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Круг
Pendant Големина:
25mm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Производи во категоријата