.

.

Одлична цена
Луција Занаети 6pcs Мулти Форми опција Мали Лебдат Празни Шишиња од Стакло Шишенцето Со Плута Затка Мини Контејнери 078006003

Луција Занаети 6pcs Мулти Форми опција Мали Лебдат Празни Шишиња од Стакло Шишенцето Со Плута Затка Мини Контејнери

DEN 47.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
078006003
Обликот:
мулти опција
Големина:
Mixed size
Пакет:
6pcs/многу
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
боја:
Транспарентна
Производи во категоријата