.

.

Одлична цена
Врвен Квалитет 12P 38MM Оптички Јасно Кристал Призмата Украс Suncatcher Светилка лустерот Pendant,виножито романтична свадба декорација

Врвен Квалитет 12P 38MM Оптички Јасно Кристал Призмата Украс Suncatcher Светилка лустерот Pendant,виножито романтична

DEN 259.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
GALAXING
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
SJ8909
Тип На Објект:
Лустерот Кристално
Материјал:
k9 кристално
боја:
Јасно
Употреба:
Дома декорација, свадба декорација
квалитет:
Врвот
Количина:
12pcs
is_customized:
Y
Производи во категоријата